Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cam Filmi

Cam filmi otomobillerin camlarına uygulanan bir tür kaplamadır. Bu doğrultuda cam filmi güneş ışınlarını engellemek, iç mekânı soğutmak ve aracın iç kısmını UV ışınlarına karşı korumak için kullanılmaktadır. Ayrıca gizlilik sağlamak, iç mekânın görsel estetiğini arttırmak ve camın patlaması durumunda parçaların dağılmasını engellemek gibi amaçlarla da kullanılmaktadır. Araba cam filmi polyester filmlerden yapılmıştır. Bu doğrultuda çeşitli renk, desen ve opaklık seviyeleri vardır.

Cam Filmi Avantajları Nelerdir?

Cam filmi sağladığı pek çok avantaj ile günümüzde ön plana çıkan bir işlemdir. Bu kapsamda cam filminin sağladığı avantajlar ile ilgili detaylara aşağıda yer verilmiştir:

Güneş Koruması: Cam film UV ışınlarına karşı koruma sağlamaktadır. Böylelikle aracın iç kısmını güneşin zararlı etkilerinden korumaktadır. Bu faktör iç mekânın solması ve çatlaması gibi hasarların önlenmesini sağlamaktadır.

Isı Kontrolü: Cam filmleri güneş ışınlarının neden olduğu aşırı ısınmayı azaltıp iç mekânın daha serin kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle araç içindeki sürücü ve yolcuların daha konforlu seyahat etmelerine katkıda bulunmaktadır.

Görüş Konforu: Cam filmi parlamayı azaltıp sürücünün görüşünü arttırmaktadır. Bu etken sürücünün daha rahat ve güvenli bir şekilde sürüş yapmasına yardımcı olmaktadır.

Gizlilik: Cam filmleri araç içindeki insanların dışarıdan görünmesini azaltıp gizlilik sağlamaktadır. Böylelikle araç içindeki eşyaların ve yolcuların gözlerden uzak kalmasını sağlamaktadır.

Güvenlik: Güçlendirilen cam filmleri camın kırılması durumunda parçaların dağılmasını engellemektedir. Bu kapsamda araç içindeki insanların yaralanma riskini azaltmaktadır.

Estetik: Cam film aracın dış görünümünü geliştirip daha şık bir görünüm sağlamaktadır.

Yukarıda yer alan avantajlar cam filminin günümüzde sürücüler açısından oldukça popüler bir tercih olmasını sağlamaktadır.

Cam Filminin Fiyatı Nedir?

Cam filmi fiyatları filmin türü, gücü, dağıtım maliyetleri, üretim maliyetleri ve pazar talebi gibi faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. Özetle bir filmin maliyetini etkileyen unsurlar ne kadar yüksekse, fiyatı da o kadar yüksek olmaktadır. Bu faktörler her film için farklı fiyatlara sebebiyet vermektedir. Bu doğrultuda cam filmi fiyatları için net bir bilgi elde etmek için bu konuda uzman firmalar ile iletişim kurulmalıdır.

  ELS Garaj olarak, 10 yıllık tecrübemiz, profesyonel ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile aracınıza garantili ve güvenilir hizmette öncüyüz.

  Vermiş olduğumuz hizmetler garanti kapsamında olup, en güvenilir markalar ve işinin ehli ustalarımız ile aracınıza gerçek değerini veriyoruz.

  İLETİŞİM

  İvedik Osb, 1519. No:1/F, 06378 Yenimahalle/Ankara

  Sosyal Medya Hesaplarımız

  ELS Garaj © 2024 . All rights reserved.