Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

NE YAPIYORUZ

Yola Çıkışımız ve
Gelişimimiz

Els Garaj’a hoş geldiniz

Araç kaplama sektöründe deneyimli ekibimizle, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi için tıklayın

ankara araç kaplama
ankara araç kaplama
Els Garaj:

Araçlara Dokunan Bir Hikaye

Misyonumuzun merkezinde, en yüksek kalite standartlarına ve uzmanlığa dayalı hizmet sunma arzusu yatar.”Els Garaj” olarak, işimizi yaparken en son teknolojiyi ve en iyi malzemeleri kullanırız.Deneyimli ekibimiz, araçlarınıza özenle bakar ve her hizmeti titizlikle uygular. Kalite, hizmetlerimizin temel taşıdır.

Misyon

Araçlar, sadece taşıt araçları değil, aynı zamanda günlük hayatımızın bir parçasıdır ve onlara saygı göstermek, onları korumak ve geliştirmek bizim öncelikli görevimizdir.

Vizyon

"Els Garaj" olarak vizyonumuz, sektörde lider bir konuma yükselerek müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyet ve güven sunmak üzerine odaklanmaktadır. Gelecekte, araç tutkunlarının ilk tercihi olmayı hedefleyerek, öncü ve yenilikçi bir marka olmak istiyoruz.

İletişim Formu

  İletişim

  Sorularım var?
  İletişime Geçin!

  İvedik Osb, 1519. No:1/F, 06378 Yenimahalle/Ankara

  ELS Garaj olarak, 10 yıllık tecrübemiz, profesyonel ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile aracınıza garantili ve güvenilir hizmette öncüyüz.

  Vermiş olduğumuz hizmetler garanti kapsamında olup, en güvenilir markalar ve işinin ehli ustalarımız ile aracınıza gerçek değerini veriyoruz.

  İLETİŞİM

  İvedik Osb, 1519. No:1/F, 06378 Yenimahalle/Ankara

  Sosyal Medya Hesaplarımız

  ELS Garaj © 2024 . All rights reserved.